Titles you rated
Paradise RanchRated ★ 2.5
HwajungRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5
HERORated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0