Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0