Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5- Korean Ghost Stories-HwanhyangnyeoRated ★ 3.0
BloodRated ★ 0.5
The Night WatchmanRated ★ 1.0- Future BoyRated ★ 3.0
Ma BoyRated ★ 1.5
The Thousandth ManRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Five FingersRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 0.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 1.5
Middle School Student ARated ★ 3.5
Endless LoveRated ★ 0.5