Series
Ratings
12
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0