Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0