Series
Ratings
105
BigRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0