Movies
Ratings
65
Taken 3Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5