Titles you rated
AliensRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5