Titles you rated
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 3.0