Series
Ratings
303
What's Up?Rated ★ 4.0
We Broke UpRated ★ 3.0
VRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.5
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
Byul Soon GeomRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 2.0