Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
Honest Candidate 2Rated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0