Titles you rated
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Residential ComplexRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5