Series
Ratings
79- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5- IslandRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 2.5