Movies
Ratings
19
The ServantRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0