Series
Ratings
22
Twenty AgainRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5