Movies
Ratings
315
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
My TeacherRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 3.0