Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Sweet RevengeRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
SeventeenRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0