Movies
Ratings
16
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0