Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 1.0
My Secret HotelRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 0.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 1.5