Titles you rated
Generation KillRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
WeedsRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- Trailer Park Boys: Out of the Park: USARated ★ 3.0
American VandalRated ★ 5.0
The Kill PointRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 2.0