Titles you rated
The HostRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5