Series
Ratings
57
Another Miss OhRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5