Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0