Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5