Movies
Ratings
225
BeetlejuiceRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
HerbRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
AntzRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0