Series
Ratings
24
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5