Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0