Series
Ratings
127
TriggerRated ★ 2.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
MonstrousRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
ChimeraRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0