Series
Ratings
18
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.0