Titles you rated
 Shutter IslandRated ★ 5.0 Shutter IslandRated ★ 5.0
 127 HoursRated ★ 4.0 127 HoursRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 The RevenantRated ★ 5.0 The RevenantRated ★ 5.0
 The HandmaidenRated ★ 5.0 The HandmaidenRated ★ 5.0
 Spirits' HomecomingRated ★ 4.5 Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
 Salut d’AmourRated ★ 4.5 Salut d’AmourRated ★ 4.5
 FamilyhoodRated ★ 4.5 FamilyhoodRated ★ 4.5
 Jason BourneRated ★ 4.5 Jason BourneRated ★ 4.5
 (500) Days of SummerRated ★ 4.0 (500) Days of SummerRated ★ 4.0
 The PianistRated ★ 5.0 The PianistRated ★ 5.0
 The Bourne IdentityRated ★ 5.0 The Bourne IdentityRated ★ 5.0
 A Hard DayRated ★ 5.0 A Hard DayRated ★ 5.0
 Total EclipseRated ★ 5.0 Total EclipseRated ★ 5.0
 Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5 Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
 Phantom DetectiveRated ★ 5.0 Phantom DetectiveRated ★ 5.0
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
 Big Hero 6Rated ★ 5.0 Big Hero 6Rated ★ 5.0
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0