Movies
Ratings
212
The World of LoveRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Wizard of the KremlinRated ★ 3.0
Wild FoxesRated ★ 4.5
The Great ArchRated ★ 3.5
The Secret AgentRated ★ 4.0- Spying StarsRated ★ 1.0
Lucky LuRated ★ 4.0
The Young Mother's HomeRated ★ 4.5
The Lost BusRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5