Movies
Ratings
190
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 3.5
Adventure Time: IslandsRated ★ 3.5
CollideRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5