Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
21Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0