Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5