Series
Ratings
35
The HeirsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0