Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
Center StageRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Tinker TickerRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0