Series
Ratings
12- Orphan BlackRated ★ 4.0
 Orphan BlackRated ★ 4.5 Orphan BlackRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 MaskRated ★ 4.0 MaskRated ★ 4.0
 Testimony of NRated ★ 4.0 Testimony of NRated ★ 4.0
 Six Flying DragonsRated ★ 4.0 Six Flying DragonsRated ★ 4.0
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
 Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0 Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
 Orphan BlackRated ★ 4.0 Orphan BlackRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5