Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Son of GodRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0