Series
Ratings
27- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0