Series
Ratings
23
In Time With YouRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0