Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0