Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 1.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
I've Got My Eye on YouRated ★ 3.0