Titles you rated
- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0