Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0