Titles you rated
Time RenegadesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
The OrphanageRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0