Series
Ratings
154
My Mind's Flower RainRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 4.0
My Son-In-Law's WomanRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 3.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.0
Did We Really Love?Rated ★ 3.5
Smile, MomRated ★ 3.5
God of WarRated ★ 3.0