Series
Ratings
162- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
HwajungRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Golden BrideRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0