Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0