Titles you rated
The King of JokguRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5- WishRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0