Movies
Ratings
349
Spider-ManRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0